Rodzaje wyświetlaczy w smartfonach. 0

Współcześnie telefony czyt. smartfony głównie służą do komunikowania się głosowego, czy tekstowego. Spełniają również rolę naszego małego centrum dowodzenia, z którego zarządzamy pracą i czasem wolnym. Ich duże dotykowe ekrany, pozwalają nam na płynne surfowanie po internecie, wysyłanie e-mail, oglądanie filmów, granie, umieszczanie treści w sieci, wysyłanie przelewów i wiele innych.

czytaj całość »
Brak dźwięku w telefonach iPhone 7 - układ audio IC 0

Brak dźwięku w głośniku rozmów, niedziałający mikrofon w iPhone 7 i 7 plus. Usterka układu scalonego Audio IC jest bardzo częsta. Nazywana jest także problemem pętli restartu. Występuje po około roku użytkowania iPhone, średnio w co 10 urządzeniu firmy Apple.

czytaj całość »
Naprawa telefonów i smartfonów po zalaniu 0

Naprawa telefonów i smartfonów po zalaniu.

 

Pewnie niektórzy z Was zamoczyli swój telefon lub przynajmniej znacie kogoś takiego, kto to zrobił. Bez znaczenia czy telefon wpadł do wanny, toalety, morza, czy został zalany piwem, należy przedsięwziąć pewne kroki, które zminimalizują uszkodzenia telefonu i pozwolą na uratowanie Twojego ulubionego smartfona.

czytaj całość »
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Otrzymasz też 10 zł rabatu na naprawę powyżej 120 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl