Naprawa telefonów i smartfonów po zalaniu.

*Cena uzależniona jest od modelu telefonu. Cena nie zawiera ewentualnej wymiany drogich podzespołów (wyświetlaczy, dotyków itp.). W przypadku, gdy istnieje potrzeba wymiany drogiej części, zawsze staramy się obliczyć koszta naprawy odpowiednie dla Klienta i dla Nas. Przy każdej zmianie ceny naprawy, Klient jest przed jej wykonaniem informowany i proszony o jej akceptacje.

 

Pamiętaj!

Nie osuszaj telefonu na grzejniku, czy suszarką. Nie wkładaj go do ryżu. To nic nie pomoże. Największe szanse na uratowanie telefonu masz tylko wtedy, gdy wyciągniesz z niego baterię i jak najszybciej dostarcz go do Naszego Serwisu GSM.

W przypadku nienaprawienia urządzenia, zapłacisz tylko 30 zł.


Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia !!!

 

Jeżeli masz jakieś pytania, nie wiesz co dokładnie jest uszkodzone w twoim telefonie, nie jesteś pewien co do modelu lub chcesz umówić się na bezpłatną ekspertyzę - Skontaktuj się z naszym serwisem GSM - Odpowiemy na Twoje pytania - tel.: 537 40 33 99 - Główny Serwis Naprawy Telefonów Warszawa Wola, Al. Prymasa Tysiąclecia 76d lok. 17

Naprawa telefonu po zalaniu zawilgoceniu

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Otrzymasz też 10 zł rabatu na naprawę powyżej 120 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl